ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Новини

ПРОМО ІНДУСТРІЇ

Повноколірний друк на світлому і темному текстилі

Шовкографія вигідно проявляє себе на середніх і великих накладах, і при цьому поєднує в собі унікальні особливості, які недоступні іншим методам друку.

Технологія дозволяє досягти найбільш яскравих і помітних зображень, які з максимальною ефективністю привертають увагу.

Потрібно відзначити, що друк на білих тканинах завжди дешевше, ніж на кольорових (і в трансферних технологіях теж). При друку на кольорових носіях необхідно перекривати колір фону таким чином, щоб зображення вийшло яскравим і відповідало кольорам дизайн-макету. Деякі фарби є прозорими за своєю структурою і підходять тільки для повнокольорових зображень і для друку на білому тлі. Фарби темних відтінків не завжди можуть «перекрити» темну основу і вимагають друку додаткового білого кольору в якості підкладки, а, значить, і виготовлення додаткової рами.

Важливий момент - якість текстилю, від цього теж багато що залежить. Якщо Ви хочете отримати якісний друк - не ризикуйте, купуючи текстиль на ринку. Виріб може бути якісним, але невідповідним під критерії друку. Рекомендуємо Вам футболки виробництва SK Print, призначені під друк, пошиті зі спеціально рекомендованої тканини, які дозволяють гарантувати дуже високу якість, а також продукцію відомої фірми Fruit of the Loom.

м. Хмельницький,

вул. Кам'янецька, 137