ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Новини

ПРОМО ІНДУСТРІЇ

ALKEMI - продукція високої якості для трафаретного друку

На світовому ринку трафаретного друку об'єдналися дві компанії: British MacDermid Autotype і American CPS Chemical Products and Services.

Ці компанії, об'єднавши свої добре зарекомендовані знання і асортимент продукції, створили новий бренд ALKEMI - комплексні рішення для трафаретного друку, що відповідають всім потребам ринку.

Alkemi є частиною групи MacDermid Graphics Solutions з більш ніж 150-річним досвідом глобальних інновацій. Alkemi продовжує традицію і справжні високі стандарти якості та надійності, яким трафаретні принтери довіряли десятиліттями, раз по раз.

Виробництво всіх хімічних продуктів тепер виконується єдиною компанією MacDermid Autotype Limited за адресою Grove Road, Wantage, Oxfordshire OX12 BZ, United Kingdom. Якість і гігієнічні вимоги трафаретних фарб Alkemi залишаються на колишньому високому рівні.

Alkemi - це бренд майбутнього, що пропонує все більше інноваційних продуктів і творчу підтримку, підкріплену ретельно проведеними дослідженнями.

«Ви можете бути впевнені, що сучасний виробничий процес Alkemi буде як і раніше забезпечувати високу якість прецизійних трафаретних плівок з покриттям, прямих емульсій високої роздільної здатності та «зелених», екологічно чистих хімікатів для світової індустрії трафаретного друку.
Ми вважаємо, що трафаретний друк - це поєднання майстерності, мистецтва, технологій та науки. Ми прагнемо надавати найефективніші продукти з доданою вартістю і надійної технічною підтримкою - це наша філософія і прихильність.
Сьогоднішня компанія Alkemi використовує потужні і перевірені наукові дані, щоб надати трафаретним принтерів рішення, необхідні для ефективного втілення їх мрії в життя.
Дозвольте нам допомогти вам вибрати відповідний продукт для вашого застосування » – йдеться у зверненні нової корпорації.

м. Хмельницький,

вул. Кам'янецька, 137